Kas ir nedēļa pēc kārtas?

Anonim

Nedēļas pēc kārtas nozīmē nepārtrauktu periodu nedēļas bojāts tikai ar vienu vai vairākiem pieļaujamiem pārtraukumiem, izņemot daļēju rezultātu gadījumā, kad nav atļauti nekādi pieļaujamie pārtraukumi, un saskaņā ar IDD. Pamatojoties uz 5 dokumentiem 5.

Ir arī jāzina, ko nozīmē 3 dienas pēc kārtas?

Sekošana vienam pēc otra bez pārtraukuma; secīgi: nebija klāt trīs dienas pēc kārtas ; uzvarēja piecas pēc kārtas spēles uz ceļa. 2. Atzīmēts ar loģisku secību. 3 . Gramatika Sekas vai rezultāta izteikšana: a pēc kārtas klauzula.

Turklāt, kas ir divas dienas pēc kārtas? Dienas pēc kārtas ir starp šīm stundām nākamajā kalendārā dienas . Ja 1. apmeklējums notiek 31. augustā plkst. 13:24 Z un Visit 2 notiek 1. septembrī plkst. 8:41 Z, tad jums ir ieslēgti apmeklējumi 2 dienas pēc kārtas.

Jautāja arī, ko nozīmē secīgas dienas?

Pēc kārtas nāk no latīņu consecutus, nozīmē "cieši sekojot" bez atstarpēm. Gluži kā tās sniega vētras - katru dienu notika viena vētra, viena vētra, viena otra, piecām dienas rindā. Pēc kārtas cipari arī seko viens otram vai virzās uz priekšu pareizajā secībā. Piemēram, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ir pēc kārtas cipariem.

Kā teikumā lietot secīgu vārdu?

izmantot " secīgs" teikumā . Skolotājam bija jārunā ar skolēnu pēc tam, kad viņš bija aizkavējis stundu trīs stundas pēc kārtas dienas. Četras uzvaras izcīnīja Monreālas Canadiens hokejisti pēc kārtas Stenlija kausus no 1956. līdz 1960. gadam un vēl četrus pēc kārtas čempionātos no 1976. līdz 1979. gadam.